Podłogi z tzw. żywicy poliuretanowej często porównywane są z podłogami epoksydowymi. Oba typy podłóg to tzw. posadzki żywiczne ale wersja poliuretanowa jest podłogą „nowszej generacji”. Posadzki z żywicy poliuretanowej są bardziej elastyczne przez co mniej się rysują. Są również bardziej odporne na wahania temperatury i działanie promieni UV, dzięki czemu dłużej utrzymują kolor.

Na czym polega kompleksowe czyszczenie podłóg poliuretanowych?

Kompleksowe czyszczenie podłóg poliuretanowych to zabieg całkowitego usunięcia nagromadzonego brudu, tłuszczu lub wielu warstw mydlin pochodzących z płynów do czyszczenia niskiej jakości.

Bardzo często niewykwalifikowany zespół korzystając z niewłaściwych środków 'myje’ podłogę w sposób, który zamiast usuwać brud – konserwuje go. Korzystając ze specjalistycznych środków oraz maszyn do czyszczenia przywracamy podłodze jej dawny wygląd pozbywając się utrwalonych zabrudzeń.

Naprawiamy także szkody powstałe w wyniku tzw. „taniej polimeryzacji” usuwając problematyczną powłokę, która bywa, że się lepi i sprawia, że wykładzina jest trudna w użytkowaniu i codziennym czyszczeniu. 

Czyszczenie świetnie sprawdza się przy podłogach poliuretanowych stosowanych w:
– hotelach i restauracjach
– biurach i urzędach
– przychodniach i szpitalach
– szkołach i przedszkolach
– zakładach pracy
– centrach handlowych

Jeśli chcesz zabezpieczyć podłogę profesjonalnym lakierem, akrylem lub nadać jej specjalnych właściwości takich jak na przykład antypoślizgowość – kliknij tutaj.

Jeśli podłoga jest stara lub zniszczona możemy przywrócić ją do stanu „jak nowa”, a nawet stanu lepszego niż nowa poprzez dodatkowe jej zabezpieczenie. Podczas renowacji usuwamy rysy i przebarwienia, możemy także zmienić kolor lub wzór podłogi. Po więcej informacji – kliknij tutaj

Jaki jest czas wykonania usługi kompleksowego czyszczenia podłóg poliuretanowych?

Czas usługi zależy od powierzchni ale gruntowne czyszczenie dla większości obiektów wykonujemy w 1-2 dni.

Czas może zwiększyć się przy większej powierzchni lub większej liczbie mebli lub urządzeń potrzebnych do przeniesienia na czas czyszczenia.

Jaka jest cena kompleksowego czyszczenia podłóg poliuretanowych?

Cena czyszczenia zależy od powierzchni podłogi, poziomu i typu zabrudzenia, a także np. dostępu do podłogi (ilości mebli czy urządzeń, które na czas czyszczenia należy wynieść). Dlatego każdy przypadek traktujemy indywidualnie.

Zadzwoń lub zostaw numer w formularzu poniżej aby szybko dowiedzieć się więcej!