Na czym polega kompleksowe czyszczenie podłóg prądoprzewodzących ESD?

Kompleksowe czyszczenie podłóg prądoprzewodzących ESD to zabieg całkowitego usunięcia nagromadzonego brudu, tłuszczu lub wielu warstw mydlin pochodzących z płynów do czyszczenia niskiej jakości przy zachowaniu specjalistycznych parametrów podłogi.

Bardzo często niewykwalifikowany zespół korzystając z niewłaściwych środków 'myje’ podłogę w sposób, który zamiast usuwać brud – konserwuje go, a co gorsza pozbawia podłogę prądoprzewodzącą swoich parametrów. Korzystając ze specjalistycznych środków oraz maszyn do czyszczenia przywracamy podłodze jej dawny wygląd pozbywając się utrwalonych zabrudzeń.

Naprawiamy także szkody powstałe w wyniku tzw. „taniej polimeryzacji” usuwając problematyczną powłokę, która bywa, że się lepi i sprawia, że wykładzina jest trudna w użytkowaniu i codziennym czyszczeniu. 

Profesjonalnie czyścimy podłogi ESD nie pozostawiając żadnych powłok w pełni utrzymując parametry podłogi prądoprzewodzącej. Taka podłoga skutecznie chroni przed tzw. przeskokiem istry elektrycznej powstałej np. w wyniku ocierania obuwia o posadzkę. 

Czyszczenie świetnie sprawdza się przy podłogach prądoprzewodzących ESD stosowanych w:
 
– szpitalach
– salach operacyjnych
– pomieszczeniach serwerowni
– salach komputerowych
– halach fabrycznych

– pomieszczeniach o dużym nagromadzeniu urządzeń elektronicznych

Jeśli chcesz zabezpieczyć podłogę prądoprzewodzącą ESD profesjonalnym lakierem lub nadać jej specjalnych właściwości takich jak na przykład antypoślizgowość – kliknij tutaj. Lakierując podłogi ESD używamy lakierów utrzymujących lub wzmacniających parametry antystatyczne. 

Jeśli podłoga jest stara lub zniszczona możemy przywrócić ją do stanu „jak nowa”, a nawet stanu lepszego niż nowa poprzez dodatkowe jej zabezpieczenie. Podczas renowacji usuwamy rysy i przebarwienia, możemy także zmienić kolor lub wzór podłogi. Po więcej informacji – kliknij tutaj.

Jaki jest czas wykonania usługi kompleksowego czyszczenia podłóg prądoprzewodzących ESD?

Czas usługi zależy od powierzchni ale gruntowne czyszczenie dla większości obiektów wykonujemy w 1-2 dni.

Czas może zwiększyć się przy większej powierzchni lub większej liczbie mebli lub urządzeń potrzebnych do przeniesienia na czas czyszczenia.

Jaka jest cena kompleksowego czyszczenia podłóg prądoprzewodzących ESD?

Cena czyszczenia zależy od powierzchni podłogi, poziomu i typu zabrudzenia, a także np. dostępu do podłogi (ilości mebli czy urządzeń, które na czas czyszczenia należy wynieść). Dlatego każdy przypadek traktujemy indywidualnie.

Zadzwoń lub zostaw numer w formularzu poniżej aby szybko dowiedzieć się więcej!