Gruntownie wyczyścimy Twoją podłogę.

Specjalistyczne czyszczenie podłóg każdego rodzaju. Gruntowne usuwanie plam i uporczywych zabrudzeń oraz odświeżanie szarych podłóg gdy inne metody zawiodły.


Dołącz do grona firm i instytucji publicznych, które z nami zmieniły wygląd swoich podłóg na nowy!


Czyścimy wszystkie rodzaje podłóg:

Czyszczenie podłóg drewnianych

Czyszczenie paneli

Zajmujemy się podłogami w większości obiektów komercyjnych i użytku publicznego:

Czyszczenie podłóg w biurach

Czyszczenie podłóg w szpitalach

Czyszczenie podłóg w obiektach sportowych

Czyszczenie podłóg w obiektach usługowych

Czyszczenie podłóg w hotelach

Czyszczenie podłóg w szkołach

Czyszczenie podłóg w gabinetach stomatologicznych

Czyszczenie podłóg w obiektach przemysłowych


Gdy podłoga przestaje być wizytówką obiektu

„Podłoga jest brudna, szara i nie wygląda już jak dawniej, a codzienna pielęgnacja nie daje rezultatów.”

Znasz to?

A czy wiesz, że niewłaściwe metody oraz/lub tanie, popularne środki do czyszczenia podłóg w dłuższym okresie konserwują brud zamiast go usuwać? – to dzieje się w większości firm, szkół i przedszkoli!

Na szczęście można to naprawić…

Specjalistyczne czyszczenie podłóg

Z użyciem profesjonalnych środków i maszyn dedykowanych do danego typu podłogi, gruntownie doczyścimy Twoją podłogę nie niszcząc jej.

Przywracamy dawny blask podłogom każdego typu. Usuwamy plamy, trwałe zabrudzenia i zakonserwowany przez lata brud. Używamy silnych, ale odpowiednich dla danej posadzki środków i maszyn dzięki czemu jesteśmy w stanie pozbyć się zabrudzeń trudnych do usunięcia zwykłymi metodami. Pomieszczenie oddajemy do użytku maksymalnie szybko nie powodując przestojów w działaniu firmy (również pracując w weekendy).
Po usłudze przekazujemy instrukcje dotyczące odpowiedniej pielęgnacji.


Po czyszczeniu możemy również zabezpieczyć Twoją podłogę na przyszłość.
Wybierz opcję dostosowaną do Ciebie.

Nic nie tracisz! Możesz natomiast zyskać piękną podłogę lub/oraz zaoszczędzić czas i środki przeznaczone na wymianę podłogi

Nie zwlekaj! Skorzystaj z obecnego okresu tuż przed planowanymi podwyżkami producentów chemii.


Dlaczego warto wybrać specjalistyczne czyszczenie podłóg?

Co dostajesz w ramach usługi specjalistycznego czyszczenia podłóg?

  • Gruntowne usunięcie trwałych zabrudzeń i plam na podłodze
  • Odświeżenie wyglądu podłogi i dezynfekcja
  • Rekomendacje dotyczące odpowiedniej pielęgnacji
  • Możliwość zabezpieczenia podłogi lakierami

Kim Jesteśmy?

Mając kontakt z branżą podłogową od dłuższego czasu zauważyliśmy, że często firmy i różnego rodzaju instytucje publiczne mają problem z utrzymaniem podłóg w czystości. Codzienny serwis sprzątający nie spełnia zadania i działa pobieżnie, podczas gdy podłoga staje się coraz bardziej szara i zabrudzona. Po jakimś czasie podłoga jest po prostu wymieniana na nową co generuje duże koszty, długi przestój w działaniu placówki i stertę starej wykładziny do utylizacji.

Postanowiliśmy pomóc firmom i wprowadzić usługę gruntownego czyszczenia, które skutecznie odświeża wygląd podłogi poprzez usunięcie trudniejszych zabrudzeń oraz brudu utrwalonego latami przez niewłaściwe mycie, a także przywraca dawny wygląd podłoża.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych realizacji, kliknij tutaj – Realizacje

Sprawdź co mówią o nas niektórzy klienci

Pani Katarzyna Rodziewicz, Prezes Zarządu, Fundacja Ronalda Mcdonalda

“Podczas wykonywania prac, zespół Eventire Clean z dużym profesjonalizmem solidnie dbając o terminową realizację zlecenia usunął ślady zużycia i zabezpieczył powierzchnię w sposób gwarantujący na długo wysoką jakość podłóg.”

Czy są inne rozwiązania?

Na pewno zastanawiasz się czy gruntowe czyszczenie jest najlepszym wyjściem. Odpowiedź jest prosta – to zależy

  • Jeśli podłoga jest nie tylko brudna, stara czy szara ale też zniszczona mechanicznie lub chemicznie – wtedy gruntowne czyszczenie nie załatwi sprawy. Konieczna jest jej jej wymiana lub renowacja.
  • Możesz wybrać tzw. “domowe sposoby” polecane w Internecie. Są sytuacje, w których zdają one egzamin ale niestety w większości przypadków nie działają, a co gorsza, mogą również zaszkodzić. Przykładowo, wielokrotnie byliśmy wzywani do pomocy przy naprawie podłogi po potraktowaniu jej sodą oczyszczoną, która zostawiła trwały ślad na powierzchni.

Nasi klienci preferują gruntowe czyszczenie wykonywane raz na jakiś czas przez specjalistyczną firmę


Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Gruntowne, profesjonalne czyszczenie posadzek i wykładzin to zabieg całkowitego usunięcia nagromadzonego brudu, tłuszczu lub wielu warstw mydlin pochodzących z płynów do czyszczenia niskiej jakości. Usuwamy też zabrudzenia trudne do wyczyszczenia standardowymi metodami i odświeżamy jej nierzadko „poszarzały” wygląd.

Bardzo często niewykwalifikowany zespół korzystając z niewłaściwych środków 'myje’ podłogę w sposób, który zamiast usuwać brud – konserwuje go, przez co codzienna pielęgnacja nie daje rezultatów. Z pomocą profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznych środków chemicznych (silnych ale dopasowanych do typu nawierzchni) przywracamy podłodze jej dawny wygląd pozbywając się utrwalonych zabrudzeń. Co więcej, po wykonaniu usługi przekazujemy niezbędne instrukcje na temat tego jak i czym czyścić podłogę, aby regularne mycie było skuteczne w dłuższym okresie.

Naprawiamy także szkody powstałe w wyniku tzw. „taniej polimeryzacji” usuwając problematyczną powłokę, która bywa, że się lepi i sprawia, że podłoga jest trudna w użytkowaniu i codziennym czyszczeniu. Dotyczy to najczęściej wykładzin PCV ale również podłóg twardych.

Jeśli chcesz zabezpieczyć wykładzinę profesjonalnym lakierem, akrylem lub nadać jej specjalnych właściwości takich jak na przykład antypoślizgowość kliknij tutaj – lakierowanie podłóg.

Jeśli podłoga jest stara lub zniszczona, możemy poprzez renowację przywrócić ją do stanu „jak nowa”, a nawet stanu lepszego niż nowa poprzez dodatkowe jej zabezpieczenie. Podczas renowacji usuwamy rysy i przebarwienia, możemy także zmienić kolor lub wzór podłogi. Po więcej informacji kliknij tutaj – renowacja podłóg.

Czas usługi czyszczenia zależy od powierzchni ale dla większości obiektów takie zlecenia wykonujemy w 1-2 dni.

Czas może zwiększyć się przy większej powierzchni lub ewentualnie większej liczbie mebli czy urządzeń potrzebnych do przeniesienia na czas wykonania usługi.

Metody , których używamy gwarantują krótki czas schnięcia, co dotyczy podłóg twardych ale również mycia wykładzin dywanowych (w przeciwieństwie do innych ekip stosujących takie metody jak pranie ekstrakcyjne).

Drewniany parkiet różni się od betonowych podłóg twardych. Czyszczenie dywanów Jacaranda jest czymś innym niż niż pranie wykładzin dywanowych. Co więcej, zlecenia różnią się powierzchnią, poziomem i typem zabrudzenia (plama po kawie na dywanie, ślady po butach na wykładzinie sportowej czy sprzątanie po budowie).

Dlatego każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Wycenę przesyłamy jednak bezpłatnie w ciągu 24H. Zadzwoń lub zostaw numer w formularzu poniżej aby szybko dowiedzieć się więcej!

Tak, wykonanie usługi gruntownego czyszczenia tego typu samemu można wykonać samodzielnie, ale wymaga to nie tylko stosowania odpowiednich środków czystości, ale też odpowiednich narzędzi, które dobrze wyszorują podłogi, jednocześnie ich nie rysując. Wiele razy widzieliśmy przykłady posadzek potraktowanych zbyt ostrymi narzędziami. Z drugiej strony, podczas mycia zwykłym mopem nie zmyjemy grubszej warstwy utrwalonego miesiącami czy latami brudu. Warto jednak pamiętać, że profesjonalne środki, których my używamy do gruntownego czyszczenia, zazwyczaj nie są dostępne w zwykłych sklepach. Dlatego, jeśli nie jesteś pewien, jak to zrobić lub nie masz odpowiednich narzędzi, zalecamy skorzystanie z naszej profesjonalnej usługi czyszczenia podłóg.

Gruntowne czyszczenie posadzek i pranie wykładzin świetnie sprawdza się w:
– hotelach i restauracjach
– biurach, urzędach i innych obiektach biurowych
– przychodniach i szpitalach
– szkołach i przedszkolach
– zakładach pracy
– centrach handlowych
– obiektach użyteczności publicznej
– halach sportowych
– dowolnych obiektach o dużych powierzchniach

Pranie wykładzin w prywatnych domach czy pranie tapicerki meblowej wykonujemy okazyjnie.

Nie! Standardowe mycie podłogi jest wykonywane częściej i pozwala pozbyć się drobnych zabrudzeń dających się usunąć wodą pod ciśnieniem lub detergentem i mopem czy nawet za pomocą mycia maszynowego. Oczywiście poprzedzone odkurzaniem lub zamiataniem pomaga wyeliminować fizyczne zabrudzenia takie jak drobinki piasku.

Zabieg gruntownego czyszczenia wykładzin to coś więcej. W ramach takiej usługi, pozbywamy się wszystkich warstw nagromadzonego i często zakonserwowanego przez lata niewłaściwego mycia, brudu, kurzu, tłuszczu i tanich środków do czyszczenia obecnych na powierzchni posadzki. Jest to możliwe dzięki specjalistycznej chemii i maszynom dzięki, którym możemy dotrzeć głębiej nie niszcząc struktury posadzki.

Należy pamiętać jednak, że samodzielne (lub korzystając z serwisu sprzątającego) mycie podłogi jest istotne dla jej żywotności. Ważna jest regularność mycia podłóg, środki i sposób w jaki to robimy – warto wiedzieć czego unikać. Nie wszystkie domowe sposoby polecane w Internecie są właściwe. Przykładowo, mycie podłogi drewnianej wodą z octem to nie jest odpowiedni sposób na utrzymanie jej w dobrym stanie.

Tak! Środki chemiczne i narzędzia, których używamy dopasowane są do rodzaju materiału i jego właściwości. Dzięki temu po usłudze zyskujemy nie tylko piękny wygląd ale i podłogę spełniającą swoje wymagania niezależnie od tego czy są to np. parametry prądoprzewodzące, właściwości antypoślizgowe czy podłogi wykonane z materiałów tłumiących dźwięk czy światło. Nawierzchnia będzie dalej spełniać świetnie swoje zadanie jeśli tylko zadbamy o jej regularne mycie w odpowiedni sposób, pamiętając o użyciu dedykowanych środków.

W większości przypadków, profesjonalne pranie wykładzin sprawia, że możemy cieszyć się podłogą jak nową. Niestety jeśli powierzchnia jest zniszczona, zarysowana lub zabrudzenia przeniknęły do głębszych warstw, taki zabieg nie usunie problemu.

Nie wszystko jednak stracone! Nazbyt zniszczone podłogi możemy poddać renowacji. W takim przypadku usuwamy wierzchnie, zużyte warstwy posadzki, a następnie zabezpieczamy powierzchnię odpowiednimi lakierami. W przypadku podłogi drewnianej możemy wymienić zużyte panele na nowe lub poddać drewno cyklinowaniu. Skuteczne pranie wykładzin dywanowych z kolei w przypadku zniszczonej struktury można w niektórych przypadkach zastąpić wymianą płytki wykładziny.

Wybierz opcję dostosowaną do Ciebie.

Nic nie tracisz! Możesz natomiast zyskać piękną podłogę lub/oraz zaoszczędzić czas i środki przeznaczone na wymianę podłogi