Posadzka w hali przemysłowej w trakcie czyszczenia

Gruntownie wyczyścimy Twoją posadzkę.

Nasza domena to profesjonalne czyszczenie posadzek wszelkiego typu. Skutecznie eliminujemy plamy i trudne do usunięcia zabrudzenia, przywracając szarym podłogom świeżość, gdy standardowe metody na doczyszczanie lub mycie posadzek nie przynoszą rezultatów, jednocześnie zapewniając wydłużenie żywotności podłogi.


Przyłącz się do szerokiego grona przedsiębiorstw i placówek publicznych, które razem z nami zmieniły to jak wyglądają ich podłogi!


Razem z nami zmienisz wygląd posadzek każdego rodzaju, gdyż wykonujemy:

Posadzka betonowa w magazynie

Czyszczenie posadzek betonowych

Czyszczenie posadzek mineralnych

Posadzka z żywicy epoksydowej

Czyszczenie posadzek żywicznych


Bywa, że posadzka zniechęca do samego wejścia

„Posadzka jest wyszarzała i brudna – nie wygląda już tak pięknie jak dawniej, a regularna pielęgnacja nic nie daje.”

Skądś to znasz?

A czy wiedziałeś, że nieodpowiednie metody czyszczenia i/lub środki niskiej jakości w dłuższym okresie konserwują zabrudzenia zamiast je usuwać? – tak to niestety wygląda w wielu firmach i instytucjach publicznych lub w różnych obiektach przemysłowych!

Można to (na szczęście) naprawić…

Zaniedbana posadzka do solidnego czyszczenia

Gruntowne czyszczenie posadzek

Wykorzystując specjalistyczne środki i stosując maszynowe czyszczenie posadzek dostosowane do konkretnego typu podłoża dokładnie wyczyścimy powierzchnię, nie powodując jej uszkodzeń.

Przywracamy pierwotną świeżość posadzkom wszelkiego rodzaju. Eliminujemy plamy, głębokie zabrudzenia oraz brud, który z czasem się zakonserwował, co obserwujemy często w przypadku posadzek przemysłowych. Stosujemy mocne, ale bezpieczne dla każdego typu posadzek środki i maszyny, co pozwala nam skutecznie zwalczać silne zabrudzenia, których nie można usunąć standardowymi metodami. Pomieszczenie oddajemy do użytku jak najszybciej, zapobiegając przestojom w pracy firmy (pracujemy także w weekendy).

Po zakończeniu usługi dostarczamy instrukcje dotyczące odpowiedniej pielęgnacji, co zdecydowanie wydłuża ich żywotność.


Po zakończeniu czyszczenia oferujemy również możliwość zabezpieczenia Twojej podłogi na przyszłość.
Odbierz wycenę dla dogodnej dla Ciebie opcji

Nie ryzykujesz niczego, a masz szansę zyskać piękną podłogę lub oszczędzić czas i pieniądze, które mogłyby być wydane na jej wymianę.

Nie czekaj! Skorzystaj z naszych usług przed nadchodzącymi podwyżkami cen chemii przez producentów.


Sprawdź dlaczego warto postawić na gruntowne czyszczenie posadzek?

Co dostaniesz w ramach usługi gruntownego czyszczenia posadzek?

 • Dokładne wyeliminowanie trwałych plam i zabrudzeń, szczególnie częstych w przypadku posadzek przemysłowych (betonowych lub innych ich rodzajów)
 • Ożywienie wyglądu podłogi oraz jej dezynfekcja
 • Sugestie dotyczące właściwej pielęgnacji
 • Opcja zabezpieczenia posadzek za pomocą lakierów
Posadzka w szkole w trakcie usługi czyszczenia

O nas

Od dłuższego czasu obserwujemy w branży podłogowej, że wiele firm oraz instytucji publicznych zmaga się z problemem utrzymania czystości podłóg. Codzienne usługi sprzątające często okazują się niewystarczające i są wykonywane pobieżnie, co prowadzi do coraz bardziej szarego i zabrudzonego wyglądu podłóg, szczególnie w przypadku użytkowania posadzek betonowych lub posadzek żywicznych. Z czasem podłogi są zastępowane nowymi, co wiąże się z wysokimi kosztami, długim przestojem działalności placówki (co jest problematyczne w przypadku na przykład czyszczenia posadzek przemysłowych w zakładach produkcyjnych) oraz koniecznością utylizacji starej posadzki przemysłowej, kostki brukowej, czy płytek gresowych.

Zdecydowaliśmy się wesprzeć firmy, wprowadzając usługę gruntownego czyszczenia, która efektywnie przywraca wygląd podłogi przez eliminację uporczywych zabrudzeń oraz brudu, który nagromadził się przez lata z powodu niewłaściwej pielęgnacji lub kiedy zaniedbano regularne czyszczenie (hale produkcyjne pracują często całodobowo) posadzek przemysłowych, zwłaszcza tam gdzie zastosowano posadzki betonowe lub posadzki żywiczne.

Chcesz sprawdzić jak wyglądają nasze realizacje? Kliknij tutaj – Realizacje

Zobacz, co mówią o nas niektórzy z naszych klientów

Pani Katarzyna Rodziewicz, Prezes Zarządu, Fundacja Ronalda McDonalda

“Podczas wykonywania prac, zespół Eventire Clean z dużym profesjonalizmem solidnie dbając o terminową realizację zlecenia usunął ślady zużycia i zabezpieczył powierzchnię w sposób gwarantujący na długo wysoką jakość podłóg.”

Mam inny wybór?

Pewnie zastanawiasz się, czy gruntowne maszynowe czyszczenie to najlepsza opcja. Odpowiedź jest prosta – wszystko zależy od okoliczności:

 • Jeśli posadzka nie tylko wygląda na brudną, starą lub szarą, ale również jest uszkodzona mechanicznie lub chemicznie , to zarówno mycie podłóg jak i gruntowne, maszynowe czyszczenie posadzek może nie wystarczyć. W takim przypadku konieczna będzie renowacja lub całkowita ich wymiana.
 • Możesz zdecydować się na tzw. „domowe sposoby” rekomendowane w sieci. Czasami takie metody sprawdzają się, jednak w większości przypadków okazują się nieskuteczne, a nawet mogą przynieść szkodę. Niejednokrotnie byliśmy wzywani do naprawy posadzki betonowej (a nawet posadzki przemysłowej), które zostały uszkodzone przez stosowanie niewłaściwych metod ich czyszczenia.

Jeśli chcesz mieć posadzkę, która będzie wyglądać jak nowa bez jej wymiany i narażania na zniszczenia – wybierz gruntowne czyszczenie przez wyspecjalizowaną firmę.


Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Profesjonalne, gruntowne czyszczenie posadzek (przemysłowych, posadzek żywicznych i innych) to proces całkowitego usunięcia zgromadzonego tłuszczu, brudu, a także wielu warstw osadów mydlanych pochodzących z użycia płynów do czyszczenia niskiej jakości. Skutecznie eliminujemy także inne trudne zabrudzenia.

Często zdarza się, że niekompetentny personel, używając niewłaściwych środków, „myje” posadzkę w sposób, który nie tyle usuwa brud, ile go przykrywa, co sprawia, że nawet codzienne czyszczenie ()jest nieskuteczne. Dzięki zastosowaniu odpowiednich maszyn (np. szorowarki samojezdne wykonujące maszynowe czyszczenie posadzek) dostosowanych do danego rodzaju posadzek oraz specjalistycznych środków chemicznych (silnych, ale dopasowanych do typu nawierzchni, innych do posadzki betonowej innych do płytek gresowych), przywracamy posadzce pierwotny wygląd, usuwając utrwalone zabrudzenia. Ponadto, po zakończeniu usługi, udostępniamy niezbędne instrukcje dzięki którym mycie posadzek żywicznych i innych będzie efektywne i zapewni długotrwałą czystość.

Zajmujemy się również naprawą szkód wynikających z tzw. „tanich polimeryzacji”, usuwając problematyczną powłokę, która może się kleić i utrudniać codzienne użytkowanie oraz czyszczenie posadzki. Dotyczy to głównie wykładzin PCV, ale także twardych podłóg.

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym zabezpieczeniu posadzek lakierem, akrylem, lub nadaniu im specjalnych właściwości, takich jak antypoślizgowość przez lakierowanie, również jesteśmy do Twojej dyspozycji.

W przypadku, gdy posadzka jest stara lub zniszczona, oferujemy renowację, której celem jest przywrócenie jej do stanu „jak nowa” lub nawet lepszego, przez dodatkowe jej zabezpieczenie. Podczas renowacji usuwamy rysy i przebarwienia, a także mamy możliwość zmiany koloru lub wzoru podłogi.

W żadnym wypadku! Jednakże, ze względu na znacznie większe nasilenie użytkowania posadzek w miejscach publicznie dostępnych (co wiąże się z intensywniejszym zabrudzeniem) oraz kwestie budżetowe, większość naszych zleceń dotyczy obiektów takich jak zakłady pracy, przychodnie czy centra handlowe. Najczęściej realizujemy zlecenia obejmujące profesjonalne czyszczenie posadzek przemysłowych w Warszawie (choć działamy także na terenie całego kraju, zależy to m.in. od wielkości powierzchni), rzadziej podejmujemy się prac przy małych powierzchniach w mieszkaniach prywatnych.

Z pewnością gruntowne czyszczenie świetnie sprawdzi się w:

 • galeriach handlowych
 • placówkach zdrowotnych
 • magazynach
 • biurach i urzędach
 • centrach logistycznych
 • innych obiektach o konkretnym przeznaczeniu, (np. posadzki magazynów, zakładów produkcyjnych) charakteryzujących się dużą powierzchnią

Czas wykonania usługi zazwyczaj oscyluje między 1 a 2 dni, choć zależy to od wielkości czyszczonej powierzchni. W przypadku większych przestrzeni lub konieczności przestawienia wielu mebli czy urządzeń, czas realizacji może się wydłużyć.

Stosowane przez nas metody zapewniają szybkie schnięcie, dzięki czemu czas przestoju firmy jest skrócony do minimum.

Posadzka żywiczna różni się od betonowej czy mineralnej. Ponadto, różne zlecenia, to różna powierzchnia, poziom i typ zabrudzenia.

Z tego powodu podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie. Jednakże, oferujemy darmową wycenę, którą przesyłamy w ciągu 24 godzin. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub zostaw swój numer w formularzu poniżej, aby szybko uzyskać więcej informacji!

Standardowe mycie posadzki jest skuteczne w usuwaniu mniejszych zabrudzeń, które można wyeliminować za pomocą wody pod ciśnieniem, detergentu i mopa, czy poprzez mycie maszynowe. Oczywiście, odpowiednie przygotowanie powierzchni, takie jak odkurzanie lub zamiatanie, jest kluczowe do usunięcia fizycznych zanieczyszczeń, na przykład piasku.

Gruntowne czyszczenie posadzek to proces znacznie bardziej zaawansowany. W ramach tej usługi usuwamy wszystkie warstwy brudu, kurzu, tłuszczu oraz tanich środków czyszczących, które mogły nagromadzić się i utwardzić przez lata niewłaściwego mycia. Dzięki zastosowaniu specjalistycznej chemii i zaawansowanych maszyn, docieramy głęboko w strukturę posadzki, nie powodując jednocześnie jej uszkodzeń, także tych posadzek, które wykazują szczególną podatność na uszkodzenia mechaniczne.

Jednakże, niezależnie od tego, czy myjesz podłogę samodzielnie, czy korzystasz z usług profesjonalnego serwisu sprzątającego, to regularne czyszczenie posadzek przemysłowych i właściwe metody mycia podłogi, niezależnie od rodzaju powierzchni wykonanych z różnych materiałów są kluczowe dla utrzymania jej żywotności. Ważne jest, aby wiedzieć, jakich produktów i technik unikać. Nie wszystkie domowe metody polecane w Internecie są odpowiednie dla danego typu podłoża i danego rodzaju zabrudzeń.

Owszem, samodzielne wykonanie gruntownego czyszczenia jest możliwe, ale wymaga nie tylko zastosowania właściwych środków czystości, ale również odpowiednich narzędzi, które skutecznie wyszorują posadzkę, nie powodując przy tym jej zarysowania. Często zdarza się, że w zakładach (halach produkcyjnych, pomieszczeniach magazynów lub innych rodzajach obiektów przemysłowych) widzimy posadzki uszkodzone przez zbyt ostre narzędzia (dotyczy to posadzek wykonanych z różnych materiałów). Z kolei zwykły mop nie poradzi sobie z usunięciem grubszych warstw brudu, które mogły się utrwalić przez miesiące czy lata. Warto jednak zaznaczyć, że profesjonalne środki, które my stosujemy do dokładnego czyszczenia, zwykle nie są dostępne w handlu detalicznym. Dlatego, jeśli nie jesteś pewny, jak prawidłowo przeprowadzić doczyszczanie posadzek lub nie dysponujesz odpowiednimi narzędziami, zalecamy skorzystanie z naszej profesjonalnej usługi czyszczenia posadzek.

Jak najbardziej! Środki chemiczne i narzędzia, których używamy, są starannie dobrane do typu materiału i jego specyficznych właściwości. Dzięki temu, po wykonanej usłudze, posadzka nie tylko prezentuje się pięknie, ale również spełnia swoje funkcje. Podłoga będzie nadal doskonale spełniać swoje zadania, pod warunkiem regularnego mycia powierzchni w odpowiedni sposób, przy użyciu dedykowanych środków czystości.

Większość przypadków to sytuacje, w których gruntowne doczyszczanie posadzek pozwala cieszyć się powierzchnią, która wygląda jak nowa. Jednakże, gdy powierzchnia jest zniszczona, porysowana, lub zabrudzenia wniknęły głębiej lub do trudno dostępnych miejsc, albo następuje ich częste pojawianie się, taki zabieg może okazać się niewystarczający.

Ale nie wszystko jest stracone! Posadzki, które są nadmiernie zniszczone, możemy odnowić. W takiej sytuacji usuwamy zużyte wierzchnie warstwy posadzki i zabezpieczamy powierzchnię (w tym także znaki oznakowania poziomego) odpowiednimi lakierami. Po takim zabiegu codzienne mycie posadzek wykonywane we właściwy sposób zapewni świetny wygląd przez długi czas. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź sekcję renowacja posadzek.

Wybierz opcję dostosowaną do Ciebie.

Nic nie tracisz! Możesz natomiast zyskać piękną podłogę lub/oraz zaoszczędzić czas i środki przeznaczone na wymianę podłogi