Wykładzina w firmie w trakcie czyszczenia

Gruntownie wyczyścimy Twoją wykładzinę.

Profesjonalne czyszczenie wykładzin wszystkich rodzajów. Dokładne eliminowanie plam i trudnych zabrudzeń, jak również odnawianie wyglądu szarych podłóg, tam gdzie tradycyjne metody zawodzą.


Przyłącz się do licznych firm i instytucji publicznych na terenie Warszawy i okolic, które wspólnie z nami odnowiły wygląd swoich podłóg!


Wyczyścimy wykładziny każdego rodzaju:

Czyszczenie wykładzin dywanowych

Czyszczenie wykładzin Gerflor Evercare

Czyszczenie wykładzin PCV

Czyszczenie linoleum

Czyścimy wykładziny w większości obiektów komercyjnych i użytku publicznego:

Czyszczenie wykładzin w biurach

Czyszczenie wykładzin w szpitalach

Czyszczenie wykładzin w obiektach sportowych

Czyszczenie wykładzin w obiektach usługowych

Czyszczenie wykładzin w hotelach

Czyszczenie wykładzin w szkołach

Czyszczenie wykładzin w gabinetach stomatologicznych

Czyszczenie wykładzin w obiektach przemysłowych


Gdy wykładzina nie jest już wizytówką obiektu

„Wykładzina jest szara, brudna i nie wygląda już jak kiedyś, a codzienne mycie nic nie daje.”

Znasz to skądś?

A czy zdajesz sobie sprawę, że stosowanie niewłaściwych metod lub tanich, popularnych środków czyszczących do podłóg i wykładzin w dłuższym czasie może prowadzić do konserwacji brudu zamiast jego usuwania? To zjawisko często występuje w wielu firmach, szkołach i przedszkolach, przez co zabieg czyszczenia i prania wykładzin staje się mniej efektywny!

Na szczęście, istnieje możliwość rozwiązania tego problemu…

Brudna podłoga do gruntownego czyszczenia

Profesjonalne czyszczenie wykładzin Warszawa i okolice

Korzystając z profesjonalnych środków i specjalistycznych maszyn dostosowanych do typu podłogi lub wykładziny, dokładnie czyścimy powierzchnię, dbając o to, aby nie uszkodzić jej struktury.

Odnawiamy blask wykładzin każdego rodzaju, dostosowując proces czyszczenia do specyfiki wykładziny. Skutecznie eliminujemy plamy, głębokie zabrudzenia oraz brud, który z czasem stał się trudny do usunięcia. Wykorzystujemy silne, ale bezpieczne dla materiału środki i maszyny, przez co radzimy sobie z zabrudzeniami, które tradycyjne metody nie są w stanie usunąć. Po wykonaniu usługi, pomieszczenia są szybko gotowe do ponownego użytku, minimalizując przestoje w działalności firmy (działamy także w weekendy). Po zakończeniu dostarczamy również instrukcje dotyczące właściwej pielęgnacji i prania wykładzin.


Po gruntownym wyczyszczeniu wykładziny możemy również zabezpieczyć ją na przyszłość przed zabrudzeniami.
Wybierz jedną z opcji dostosowaną do potrzeb Klienta, czyli Ciebie.

Otrzymując wycenę nie ryzykujesz niczego, a masz szansę zyskać piękną, odnowioną podłogę oraz oszczędzić czas i pieniądze, które być może mogłyby zostać wydane na jej wymianę.

Nie czekaj! Wykorzystaj okazję przed nadchodzącymi podwyżkami cen chemii przez producentów.


Zastanawiasz się dlaczego warto postawić na profesjonalne czyszczenie wykładziny?

Co otrzymasz w ramach usługi gruntownego czyszczenia wykładzin?

  • Dokładne wyeliminowanie trwałych plam i zabrudzeń z wykładziny
  • Ożywienie wyglądu wykładziny oraz jej dezynfekcja
  • Sugestie dotyczące właściwej pielęgnacji
  • Opcja zabezpieczenia wykładziny lakierami
Wykładzina w szkole w trakcie czyszczenia

Kim Jesteśmy?

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że wiele firm oraz instytucji publicznych zmaga się z problemem utrzymania czystości podłóg. Codzienne usługi sprzątające często okazują się niewystarczające, co prowadzi do coraz większego zabrudzenia i poszarzenia podłóg. Z czasem konieczna staje się wymiana podłogi, co wiąże się z wysokimi kosztami, przestojami w funkcjonowaniu placówki i koniecznością utylizacji zużytych wykładzin.

Zdecydowaliśmy się wesprzeć firmy, wprowadzając usługę profesjonalnego, gruntownego czyszczenia wykładzin, która efektywnie przywraca wygląd podłogi przez eliminację uporczywych zabrudzeń oraz brudu, który nagromadził się przez lata z powodu niewłaściwego czyszczenia.

Ileż my już oczyściliśmy wykładzin w Warszawie i okolicach! Jeśli chcesz zobaczyć nasze realizacje, kliknij tutaj – Realizacje

Sprawdź co mówią o nas niektórzy nasi klienci

Pani Katarzyna Rodziewicz, Prezes Zarządu, Fundacja Ronalda Mcdonalda

“Podczas wykonywania prac, zespół Eventire Clean z dużym profesjonalizmem solidnie dbając o terminową realizację zlecenia usunął ślady zużycia i zabezpieczył powierzchnię w sposób gwarantujący na długo wysoką jakość podłóg.”

A czy są inne sposoby?

Z pewnością zastanawiasz się, czy gruntowne czyszczenie to najlepsze rozwiązanie. Odpowiedź jest prosta, ale zależna od sytuacji:

  • Gdy wykładzina jest nie tylko brudna, ale również zniszczona mechanicznie lub chemicznie, samo gruntowne czyszczenie może okazać się niewystarczające. W takich przypadkach konieczna jest jej renowacja lub wymiana.
  • Możesz również rozważyć tzw. „domowe sposoby” na czyszczenie wykładzin, które często są polecane w Internecie. Choć w niektórych sytuacjach mogą one przynieść oczekiwane efekty, w większości przypadków nie działają one skutecznie, a co gorsza, mogą nawet zaszkodzić wykładzinie. Na przykład, niejednokrotnie byliśmy wzywani do naprawy wykładzin uszkodzonych przez niewłaściwe użycie sody oczyszczonej, która pozostawiła na nich trwałe ślady.

Nasi klienci wybrali gruntowne czyszczenie, przeprowadzane przez profesjonalną firmę.


Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

Gruntowne czyszczenie wykładzin polega na całkowitym usunięciu nagromadzonego tłuszczu (zawierają go chociażby resztki jedzenia ale nie tylko), brudu oraz wielu warstw mydlin, które pochodzą ze środków do czyszczenia niskiej jakości. W zależności od typu wykładziny, szorując jej wierzchnie warstwy lub myjąc specjalistycznym środkiem rozpuszczającym usuwamy również wyjątkowo trudne zabrudzenia.

Często zdarza się, że niewykwalifikowany personel, używając nieodpowiednich środków czystości, „myje” wykładzinę w sposób, który nie usuwa brudu, lecz go konserwuje, co sprawia, że codzienne czyszczenie nie przynosi żadnych efektów. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich maszyn dedykowanych do konkretnego rodzaju podłoża oraz specjalistycznych środków chemicznych, które są silne, lecz dopasowane do typu nawierzchni (stosujemy tzw. próbę materiału), jesteśmy w stanie przywrócić wykładzinie jej pierwotny wygląd, eliminując utrwalone zabrudzenia. Dodatkowo, po zakończeniu usługi, przekazujemy naszym klientom niezbędne wskazówki dotyczące tego, jak i czym należy czyścić wykładzinę, aby zapewnić jej skuteczne i długotrwałe utrzymanie czystości.

Również zajmujemy się naprawą szkód wynikających z tzw. „tanich polimeryzacji”, które prowadzą do powstawania lepkiej powłoki utrudniającej użytkowanie i czyszczenie wykładziny. Dotyczy to między innymi wykładzin takich jak PCV, linoleum czy Gerflor.

Jeśli interesuje Cię zabezpieczenie wykładziny profesjonalnym lakierem, akrylem, lub nadanie jej specjalnych właściwości, takich jak antypoślizgowość, skontaktuj się z nami – pomożemy.

Gdy wykładzina jest stara lub zniszczona, możemy też przeprowadzić jej renowację, aby przywrócić stan „jak nowa”, a nawet lepszy, dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu. Podczas renowacji wykładzin elastycznych usuwamy rysy i przebarwienia, a istnieje możliwość zmiany koloru lub wzoru podłogi. Zapytaj o bezpłatną wycenę renowacji swojej wykładziny.

Z powodu znacznie większej intensywności użytkowania wykładzin, co prowadzi do większego stopnia zabrudzeń, oraz ze względu na ograniczenia budżetowe, większość naszych zleceń to czyszczenie wykładzin w Warszawie (najczęściej wykładzin biurowych ale są to też hotele, szkoły i przedszkola).

Niemniej, gruntowne czyszczenie wykładzin świetnie sprawdzi się w:
– restauracjach i hotelach
– urzędach i innych obiektach biurowych
– placówkach medycznych
– obiektach szkolnych i przedszkolnych
– obiektach przemysłowych, fabrykach
– centrach handlowych
– obiektach użyteczności publicznej
– halach sportowych
– innych obiektach o powierzchni wielu metrów kwadratowych

Gwarantujemy relatywnie krótki czas schnięcia również wykładzin biurowych.

Usługi prania wykładzin w mieszkaniach prywatnych/prywatnych domach wykonujemy okazyjnie. W większości przypadków jest to czyszczenie dywanów luksusowych (SmartStrand, Jacaranda etc).

Długość usługi czyszczenia zależy od wielkości powierzchni, jednak zazwyczaj gruntowne czyszczenie wykładzin dla większości obiektów zajmuje od 1 do 2 dni.

Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku większych powierzchni lub konieczności przesunięcia większej liczby mebli czy urządzeń na czas usługi.

Stosowane przez nas metody czyszczenia zapewniają szybkie schnięcie. Dużą różnicę szczególnie widać przy czyszczeniu wykładzin dywanowych. W ich przypadku nie korzystamy z popularnego prania ekstrakcyjnego, przy którym wymagane jest dokładne wypłukanie ale i długotrwałe suszenie. Co więcej tego typu metody prania mogą doprowadzić do przemoczenia wykładziny i finalnie zniszczenia jej.

Czyszczenie wykładzin PCV różni się od wykładzin dywanowych. Proces prania wykładziny dywanowej jest nieco inny niż profesjonalne czyszczenie dywanów Jacaranda. Co więcej, zlecenia różnią się między sobą wielkością obszaru, stopniem oraz rodzajem zabrudzenia (na przykład plamy z kawy na dywanie, ślady butów na wykładzinie sportowej czy czyszczenie po zakończeniu budowy).

Z tego względu podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie. Wycenę dostarczamy bezpłatnie w ciągu 24 godzin. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub zostaw swój numer w formularzu poniżej, aby szybko uzyskać więcej informacji!

Tak, można samodzielnie przeprowadzić gruntowne czyszczenie, jednak wymaga to nie tylko użycia odpowiednich środków czyszczących, ale i narzędzi, które skutecznie wyszorują podłogi, nie powodując ich zarysowania. Często obserwowaliśmy wykładziny uszkodzone przez zbyt ostre narzędzia. Z kolei zwykły mop nie poradzi sobie z usunięciem grubej warstwy brudu, który nagromadził się przez miesiące czy lata. Należy pamiętać, że profesjonalne środki używane przez nas do dokładnego czyszczenia często nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Dlatego, jeśli masz wątpliwości co do sposobu wykonania takiego czyszczenia lub brakuje Ci odpowiednich narzędzi, zalecamy korzystanie z naszej profesjonalnej usługi czyszczenia wykładzin.

Zgadza się! Środki chemiczne i narzędzia, których używamy, są starannie dobrane do typu wykładziny oraz jej specyficznych właściwości. Dzięki temu, po wykonanej usłudze, nie tylko uzyskujemy estetycznie piękny wygląd wykładziny, ale również zapewniamy, że spełnia ona swoje funkcjonalne wymagania — czy to chodzi o właściwości przewodzenia prądu, antypoślizgowość, czy zdolności tłumienia dźwięku czy światła. Wykładzina będzie nadal doskonale funkcjonować, pod warunkiem regularnego i prawidłowego jej czyszczenia, przy użyciu specjalnie dedykowanych środków.

Nie. Pranie ekstrakcyjne wykładziny może doprowadzić do sytuacji gdzie runo wykładziny jest przemoczone, co może skutkować jej zniszczeniem. Dlatego też w trosce o bezpieczeństwo metoda ekstrakcyjna nie jest przez nas stosowana. Profesjonalne pranie wykładzin dywanowych wykonujemy tzw. „metodą bezwodną” z pomocą odpowiedniej maszyny z obrotową szczotką (ze szczotką rotacyjną lub z pomocą szorowarki walcowej). Odkurzacze piorące są przez nas używane okazyjnie przy zleceniach takich jak pranie tapicerki meblowej gdy możemy zagwarantować odpowiednie wysuszenie. Pranie wykładzin dywanowych metodą bezwodną zawsze wykonujemy z użyciem specjalistycznych płynów do czyszczenia lub punktowo czasem stosując tzw. suche wiórki dostosowując środek do typu powierzchni wykładziny (tzw. próba materiału).

Określenia „czyszczenie” i „pranie” wykładzin zazwyczaj używane jest wymiennie dla czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych. Pranie jednak kojarzy się z użyciem dużej ilości wody, na przykład w przypadku prania i czyszczenia metodą ekstrakcyjną. My korzystamy z tzw. metody bezwodnej, dlatego, mocniej podkreślamy słowo „czyszczenie”. Poza tym faktem, można śmiało powiedzieć, że świadczymy profesjonalne usługi prania wykładzin.

W większości sytuacji, profesjonalne czyszczenie wykładzin pozwala odzyskać wygląd podłogi jak nowej. Gruntowne jednorazowe czyszczenie naszymi metodami zazwyczaj dają lepszy efekt niż systematyczne pranie wykładzin przez serwis sprzątający, nawet z użyciem największej ilości piany. Jednak, niezależnie od rodzaju zabrudzenia, gdy powierzchnia jest zniszczona, porysowana, lub gdy zabrudzenia wniknęły głęboko w strukturę wykładziny, taki zabieg może okazać się niewystarczający.

Nie oznacza to jednak, że nie ma rozwiązania! Bardzo zniszczone wykładziny możemy odnowić. W takich przypadkach usuwamy zużyte wierzchnie warstwy wykładziny, a następnie aplikujemy odpowiednie lakiery ochronne. W przypadku dywanówki w niektórych sytuacjach zalecamy wymianę poszczególnych płytek wykładziny.

Wybierz opcję dostosowaną do Ciebie.

Nic nie tracisz! Możesz natomiast zyskać piękną podłogę lub/oraz zaoszczędzić czas i środki przeznaczone na wymianę podłogi