Zajmujemy się gruntownym czyszczeniem i renowacją podłóg każdego typu używanych w obiektach przemysłowych (beton, linoleum, PCV, kauczuk, etc.). Używamy specjalistycznych środków i maszyn dzięki czemu jesteśmy w stanie pozbyć się zabrudzeń trudnych do usunięcia tradycyjnymi metodami. Podłogę oddajemy do użytku maksymalnie szybko nie powodując przestojów w działaniu firmy (również pracując w weekendy).

Kiedy warto przeprowadzić gruntowne czyszczenie podłóg w obiekcie przemysłowym?

 • po wielu miesiącach niewłaściwego mycia – podłogi myte w nieodpowiedni sposób (również niewłaściwymi środkami) często posiadają na powierzchni zabrudzenia zakonserwowane wieloma warstwami mydlin
 • po dłuższym okresie powierzchownego mycia podłogi w obiekcie
 • po świeżych / większych zabrudzeniach
 • po niekompetentnym serwisie sprzątającym

Producenci wykładzin zalecają przeprowadzanie takiego czyszczenia co 6-12 miesięcy przez wykwalifikowaną firmę aby móc cieszyć się wartościowymi parametrami wykładziny przez cały okres gwarancji producenta. Zaniedbanie tego zabiegu może spowodować odrzucenie ewentualnych reklamacji wykładzin przez producenta.

Co gdy podłoga jest zniszczona?

Jeśli podłoga jest zniszczona lub zarysowana również możemy przywrócić jej dawny wygląd. Podczas usługi renowacji nie tylko odkurzamy i czyścimy podłogę ale również szlifujemy wierzchnią warstwę podłogi pozbywając się rys i odbarwień, a następnie nakładamy nową, zabezpieczającą warstwę lakieru.

Podczas renowacji jesteśmy w stanie również zmienić wygląd podłogi poprzez zmianę koloru, wzoru, designu.

Przykłady podłogi do renowacji lub gruntownego czyszczenia

Jak pracujemy?

 • Jednorazowa usługa czyszczenia, zabezpieczenia lub renowacji podłogi w obiekcie przemysłowym – doprowadzamy stan podłóg do porządku pozbywając się zabrudzeń i rys, zabezpieczając podłogi, zmieniając ich wygląd jeśli jest taka potrzeba.
 • Cykliczna współpraca – gruntowne czyszczenie wykładzin w obiekcie 1 lub 2 razy w roku, w którym pozbywamy się trwalszych zabrudzeń nieusuniętych przez codzienny serwis, odświeżamy podłogi i dezynfekujemy je.

Czy możemy zabezpieczyć podłogę na przyszłość?

Tak!

Podłogi typu PCV, LVT, winyl, linoleum, etc. pokrywamy profesjonalnymi lakierami zabezpieczając je przed ścieraniem i uszkodzeniami. Lakiery, które stosujemy tworzą powłokę nie tylko chroniącą przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi ale również zmniejszającą przyczepność brudu i ułatwiającą pielęgnację. Powłoki te mają nierzadko lepsze parametry ochrony niż lakiery ochronne nakładane na wykładziny fabrycznie.

Jak dbać o podłogę w obiekcie przemysłowym po wykonaniu czyszczenia/renowacji?

Po wykonaniu usługi gruntownego czyszczenia lub renowacji przekazujemy Państwu:

 • instrukcje jak dana podłoga powinna być pielęgnowana na co dzień aby zachowała swoje parametry,
 • listę rekomendowanych środków do czyszczenia codziennego, dopasowanych do danego typu podłogi,
 • możliwość zakupu u nas zestawu rekomendowanych środków do czyszczenia codziennego

Ile to kosztuje?

Cena usługi zależy głównie od:

 • powierzchni podłogi
 • typu podłogi (podłoga drewniana, PCV, linoleum, etc.)
 • typu usługi (czyszczenie, renowacja, zabezpieczenie, etc.)

Zapewniamy darmową wycenę usługi – zadzwoń, napisz, zostaw numer poniżej i dowiedz się więcej.