Na czym polega profesjonalne zabezpieczenie wykładzin dywanowych?

Zabezpieczenie wykładzin dywanowych to proces, w którym zabezpieczamy wykładzinę na przyszłość z użyciem specjalnych lakierów.

Do zabezpieczenia używamy specjalnych impregnatów, które zapobiegają intensywnemu brudzeniu się oraz filcowaniu włókien wykładzin i dywanów. Pokrywamy tym samym włókna niewidzialną warstwą zapewniając długotrwałą ochronę.

Zabezpieczenie świetnie sprawdza się przy wykładzinach dywanowych domowych, a także obiektowych narażonych na zabrudzenia stosowanych w:
– hotelach
– biurach
– urzędach
– restauracjach

Jaki jest czas wykonania usługi profesjonalnego zabezpieczenia wykładzin dywanowych?

Czas usługi zależy od powierzchni ale zabezpieczenie dla większości obiektów wykonujemy w 1-2 dni lub np. w jeden weekend dzięki czemu możemy zapobiec przestojom firmy działającej od poniedziałku do piątku.

Czas może zwiększyć się przy większej powierzchni lub większej liczbie mebli lub urządzeń potrzebnych do przeniesienia na czas usługi.

Gwarancja na zabezpieczenie wykładzin dywanowych?

Wraz z dostawcą środków do czyszczenia na prośbę klienta jesteśmy w stanie udzielić pisemnej gwarancji na funkcjonowanie powłok zabezpieczających, które używamy przy renowacji na okres od 6 do 12 miesięcy.

Zadzwoń po więcej informacji!

Jaki jest koszt profesjonalnego zabezpieczenia wykładzin dywanowych?

Koszt operacji zależy od powierzchni podłogi, obecnego stanu podłogi, a także np. dostępu do podłogi (ilości mebli czy urządzeń, które na czas usługi należy wynieść). Dlatego każdy przypadek traktujemy indywidualnie.

Jeśli wykładzina jest zabrudzona kliknij tutaj i sprawdź ofertę renowacji.

Zadzwoń lub zostaw numer w formularzu poniżej aby szybko dowiedzieć się więcej!